ℹ Informace o potravině Čaj JEMČA limet.+citr.+máta40g RETAIL

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Čaj

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Čaj JEMČA limet.+citr.+máta40g RETAIL skladovat: Skladujte na suchém a tmavém místě, chraňte před přímým slunečním zářením.

Informace o produktuObrázek produktu

Čaj JEMČA limet.+citr.+máta40g RETAIL Limetka a citron s mátou – ovocný čaj aromatizovaný, porcovaný v ná… (Koloniál, konzervy) od značky Tata Global Beverages Czech Republic a.s.,Znojemská 687,675 31 Jemnice,Česká republika Německo.

Složení: Jablečná dužnina, kyselina citronová (kyseliny), máta peprná 5%, kořen čekanky,šípky, citronovo – limetkové aroma (včetně koncentrovaného citronového džusu),citronová kůra 0,5%, limetka 0,5%, citronové aroma.

🏷️ Orientační cena: 15,56 Kč


Čaj JEMČA limet.+citr.+máta40g RETAIL Čaj

Výrobce: Tata Global Beverages Czech Republic a.s.,Znojemská 687,675 31 Jemnice,Česká republika
EAN: 8594004172952
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte na suchém a tmavém místě, chraňte před přímým slunečním zářením.
Použití: Doporučený návod k přípravě: Čajový sáček vložte do šálku a zalijte 250 ml právě vroucí vody. Nechtecca 6 minut vyluhovat.Pro přípravu kvalitního nápoje doporučujeme použít vždy nový sáček čaje. Chutná horký i chlazený.
Země původu: Německo


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Čaj JEMČA limet.+citr.+máta40g RETAIL (Limetka a citron s mátou – ovocný čaj aromatizovaný, porcovaný v ná…) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Tata Global Beverages Czech Republic a.s.,Znojemská 687,675 31 Jemnice,Česká republika.

Kde koupit Čaj JEMČA limet.+citr.+máta40g RETAIL

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Čaj JEMČA limet.+citr.+máta40g RETAIL a nebo v akci. Produkt Čaj JEMČA limet.+citr.+máta40g RETAIL, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Tyčinka Corny BIG white 40g - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Čaj JEMČA limet.+citr.+máta40g RETAIL

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Čaj JEMČA limet.+citr.+máta40g RETAIL v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Limetka a citron s mátou – ovocný čaj aromatizovaný, porcovaný v ná…, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Limetka a citron s mátou – ovocný čaj aromatizovaný, porcovaný v ná… Čaj JEMČA limet.+citr.+máta40g RETAIL ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky