ℹ Informace o potravině Čaj H&H BIO supportive r.r.20s kurku,zázvor,galang

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Čaj

Může obsahovat stopy .
Jak Čaj H&H BIO supportive r.r.20s kurku,zázvor,galang skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Čaj H&H BIO supportive r.r.20s kurku,zázvor,galang (Koloniál, konzervy) od značky .

Složení:

🏷️ Orientační cena: 59,13 Kč


Čaj H&H BIO supportive r.r.20s kurku,zázvor,galang Čaj

Výrobce:
EAN: 5055486007116
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat:
Použití:
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Čaj H&H BIO supportive r.r.20s kurku,zázvor,galang () nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce .

Kde koupit Čaj H&H BIO supportive r.r.20s kurku,zázvor,galang

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Čaj H&H BIO supportive r.r.20s kurku,zázvor,galang a nebo v akci. Produkt Čaj H&H BIO supportive r.r.20s kurku,zázvor,galang, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Čaj H&H BIO supportive r.r.20s kurku,zázvor,galang

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Čaj H&H BIO supportive r.r.20s kurku,zázvor,galang v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci , a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Čaj H&H BIO supportive r.r.20s kurku,zázvor,galang ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Káva Segaf.Selez.Espr.1kg zrno - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky