ℹ Informace o potravině Čaj DILMAH Eng.Breakfast 100s GASTRO

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Čaj

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Čaj DILMAH Eng.Breakfast 100s GASTRO skladovat: uchovávejte v suchu

Informace o produktuObrázek produktu

Čaj DILMAH Eng.Breakfast 100s GASTRO hygienicky balené sáčky (Koloniál, konzervy) od značky CEYLON TEA SERVICES PLC, 111, Negombo Rd,, Peliyagoda, Srí Lanka.

Složení: Pravý černý cejlonský čaj (100%)

🏷️ Orientační cena: 384,12 Kč


Čaj DILMAH Eng.Breakfast 100s GASTRO Čaj

Výrobce: CEYLON TEA SERVICES PLC, 111, Negombo Rd,, Peliyagoda,
EAN: 9312631828955
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: uchovávejte v suchu
Použití: 1 nálevový sáček přelijeme 220 ml vařící vody a louhujeme 3 – 5 minut
Země původu: Srí Lanka


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Čaj DILMAH Eng.Breakfast 100s GASTRO (hygienicky balené sáčky) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce CEYLON TEA SERVICES PLC, 111, Negombo Rd,, Peliyagoda,.

Kde koupit Čaj DILMAH Eng.Breakfast 100s GASTRO

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Čaj DILMAH Eng.Breakfast 100s GASTRO a nebo v akci. Produkt Čaj DILMAH Eng.Breakfast 100s GASTRO, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Čaj DILMAH Eng.Breakfast 100s GASTRO

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Čaj DILMAH Eng.Breakfast 100s GASTRO v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci hygienicky balené sáčky, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek hygienicky balené sáčky Čaj DILMAH Eng.Breakfast 100s GASTRO ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Koření česnek plátky 400g HUG - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky