ℹ Informace o potravině Čaj AHMAD zelený-jasmín 40g

🔍 Výživové údaje:

neovedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Čaj

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Čaj AHMAD zelený-jasmín 40g skladovat: Skladujte v˙suchu, chraňte před teplem

Informace o produktuObrázek produktu

Čaj AHMAD zelený-jasmín 40g Zelený čaj ovoněný květy jasmínu, porcovaný (Koloniál, konzervy) od značky Ahmad Tea Ltd., Winchester Road, Chandlers Ford, Hampshire, SO53 2PZ, Spojené království RAK.

Složení: zelený čaj

🏷️ Orientační cena: 53,94 Kč


Čaj AHMAD zelený-jasmín 40g Čaj

Výrobce: Ahmad Tea Ltd., Winchester Road, Chandlers Ford, Hampshire, SO53 2PZ, Spojené království
EAN: 54881005654
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: Skladujte v˙suchu, chraňte před teplem
Použití: Návod k použití: zalijte vroucí vodou a nechte louhovat 3-5 minut
Země původu: RAK


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Čaj AHMAD zelený-jasmín 40g (Zelený čaj ovoněný květy jasmínu, porcovaný) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Ahmad Tea Ltd., Winchester Road, Chandlers Ford, Hampshire, SO53 2PZ, Spojené království.

Kde koupit Čaj AHMAD zelený-jasmín 40g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Čaj AHMAD zelený-jasmín 40g a nebo v akci. Produkt Čaj AHMAD zelený-jasmín 40g, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Čaj AHMAD zelený-jasmín 40g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Čaj AHMAD zelený-jasmín 40g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Zelený čaj ovoněný květy jasmínu, porcovaný, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Zelený čaj ovoněný květy jasmínu, porcovaný Čaj AHMAD zelený-jasmín 40g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Koření gril Mexico 500g DR - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky