ℹ Informace o potravině Čaj AHMAD Dream Team 90s

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Čaj

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Čaj AHMAD Dream Team 90s skladovat: v suchu, chraňte před teplem

Informace o produktuObrázek produktu

Čaj AHMAD Dream Team 90s kolekce čajů, 90 nálevových sáčků (Koloniál, konzervy) od značky Al-Namura, spol. s r.o., Lysolajské údolí 107/25, Praha 6, Česká republika ČR.

Složení: English Breakfast, černý čaj. Earl Grey, černý čaj aromatizovaný, s příchutíbergamotu. English No. 1, černý čaj aromatizovaný, s příchutí bergamotu. GreenTea, zelený čaj. Jasmine Romance, zelený čaj ovoněný květy jasmínu. Mixed Citrus,bylinný čaj aromatizovaný, s příchutí citrusů. Wild Strawberry, ovocný čajaromatizovaný, s příchutí lesních jahod. Mixed Berries, bylinný čaj aromatizovaný,s příchutí lesních plodů. Cold Brew, Lemon and Lime, černý čaj aromatizovaný,porcovaný, s příchutí citronu a limetky.

🏷️ Orientační cena: 296,22 Kč


Čaj AHMAD Dream Team 90s Čaj

Výrobce: Al-Namura, spol. s r.o., Lysolajské údolí 107/25, Praha 6, Česká republika
EAN: 8594033175931
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: v suchu, chraňte před teplem
Použití: nechte louhovat 3-5 minut
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Čaj AHMAD Dream Team 90s (kolekce čajů, 90 nálevových sáčků) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Al-Namura, spol. s r.o., Lysolajské údolí 107/25, Praha 6, Česká republika.

Kde koupit Čaj AHMAD Dream Team 90s

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Čaj AHMAD Dream Team 90s a nebo v akci. Produkt Čaj AHMAD Dream Team 90s, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Koření chilli mleté 140g KOT - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Čaj AHMAD Dream Team 90s

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Čaj AHMAD Dream Team 90s v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci kolekce čajů, 90 nálevových sáčků, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek kolekce čajů, 90 nálevových sáčků Čaj AHMAD Dream Team 90s ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky