ℹ Informace o potravině Čaj AHMAD Cold Br.lem+lime 42g Iced tea

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Čaj

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Čaj AHMAD Cold Br.lem+lime 42g Iced tea skladovat: v suchu, chraňte před teplem

Informace o produktuObrázek produktu

Čaj AHMAD Cold Br.lem+lime 42g Iced tea černý čaj aromatizovaný, porcovaný (Koloniál, konzervy) od značky Ahmad Tea Ltd., Winchester Road, Chandlers Ford, Hampshire, SO53 2PZ, Spojené království Spojené Arabské Emiráty.

Složení: černý čaj, přírodní aroma, aroma

🏷️ Orientační cena: 72,23 Kč


Čaj AHMAD Cold Br.lem+lime 42g Iced tea Čaj

Výrobce: Ahmad Tea Ltd., Winchester Road, Chandlers Ford, Hampshire, SO53 2PZ, Spojené království
EAN: 54881015073
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: v suchu, chraňte před teplem
Použití: zalijte studenou vodou a nechte louhovat 5 minut
Země původu: Spojené Arabské Emiráty


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Čaj AHMAD Cold Br.lem+lime 42g Iced tea (černý čaj aromatizovaný, porcovaný) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Ahmad Tea Ltd., Winchester Road, Chandlers Ford, Hampshire, SO53 2PZ, Spojené království.

Kde koupit Čaj AHMAD Cold Br.lem+lime 42g Iced tea

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Čaj AHMAD Cold Br.lem+lime 42g Iced tea a nebo v akci. Produkt Čaj AHMAD Cold Br.lem+lime 42g Iced tea, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Čaj AHMAD Cold Br.lem+lime 42g Iced tea

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Čaj AHMAD Cold Br.lem+lime 42g Iced tea v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci černý čaj aromatizovaný, porcovaný, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek černý čaj aromatizovaný, porcovaný Čaj AHMAD Cold Br.lem+lime 42g Iced tea ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Čaj AHMAD zelený-jasmín 40g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky