ℹ Informace o potravině Čaj 2GO MTB peppermint 25ks

🔍 Výživové údaje:

Neuvedeno

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Čaj

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Čaj 2GO MTB peppermint 25ks skladovat: pri max.tepl. 20°C a max.relatív.vlhkosť 60%.

Informace o produktuObrázek produktu

Čaj 2GO MTB peppermint 25ks směs bylinného čaju (Koloniál, konzervy) od značky Hälssen & Lyon GmbH Německo.

Složení: máta peprná

🏷️ Orientační cena: 324,85 Kč


Čaj 2GO MTB peppermint 25ks Čaj

Výrobce: Hälssen & Lyon GmbH
EAN: 4045554100352
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: pri max.tepl. 20°C a max.relatív.vlhkosť 60%.
Použití: vložte sáček do šálku, zalijte horkou vodou a nechte louhovat aspoň 5minut potomvyjměte sáček a zlikvidujte ho.
Země původu: Německo


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Čaj 2GO MTB peppermint 25ks (směs bylinného čaju) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Hälssen & Lyon GmbH.

Kde koupit Čaj 2GO MTB peppermint 25ks

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Čaj 2GO MTB peppermint 25ks a nebo v akci. Produkt Čaj 2GO MTB peppermint 25ks, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Čaj 2GO MTB peppermint 25ks

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Čaj 2GO MTB peppermint 25ks v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci směs bylinného čaju, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek směs bylinného čaju Čaj 2GO MTB peppermint 25ks ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Frapko 200g banán - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky