ℹ Informace o potravině Brambory předv.bez slup.4kgFF Parisienes 2.5-3.5cm

🔍 Výživové údaje:

viz etiketa

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazená hotová jídla, polotovary

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Brambory předv.bez slup.4kgFF Parisienes 2.5-3.5cm skladovat: 0°C až 7°C

Informace o produktuObrázek produktu

Brambory předv.bez slup.4kgFF Parisienes 2.5-3.5cm předvařené chlazené brambory bez slupky – kalibr. (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky Farm Frites International B.V. Sp. z o.o. Oddzial w Polsce,ul. Staromiejska 17 E, 84-300 Lebork Polsko.

Složení: brambory, bez konzervačních látek

🏷️ Orientační cena: 198,39 Kč


Brambory předv.bez slup.4kgFF Parisienes 2.5-3.5cm Chlazená hotová jídla, polotovary

Výrobce: Farm Frites International B.V. Sp. z o.o. Oddzial w Polsce,ul. Staromiejska 17 E, 84-300 Lebork
EAN: 8710679145903
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: 0°C až 7°C
Použití: viz etiketa
Země původu: Polsko


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Brambory předv.bez slup.4kgFF Parisienes 2.5-3.5cm (předvařené chlazené brambory bez slupky – kalibr.) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Farm Frites International B.V. Sp. z o.o. Oddzial w Polsce,ul. Staromiejska 17 E, 84-300 Lebork.

Kde koupit Brambory předv.bez slup.4kgFF Parisienes 2.5-3.5cm

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Brambory předv.bez slup.4kgFF Parisienes 2.5-3.5cm a nebo v akci. Produkt Brambory předv.bez slup.4kgFF Parisienes 2.5-3.5cm, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Brambory předv.bez slup.4kgFF Parisienes 2.5-3.5cm

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Brambory předv.bez slup.4kgFF Parisienes 2.5-3.5cm v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci předvařené chlazené brambory bez slupky – kalibr., a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek předvařené chlazené brambory bez slupky – kalibr. Brambory předv.bez slup.4kgFF Parisienes 2.5-3.5cm ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Čaj TEEK Winston Earl Grey 35g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky