ℹ Informace o potravině Bramborové těsto 10kg BASK

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Bramborový program, knedlíky

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Bramborové těsto 10kg BASK skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Bramborové těsto 10kg BASK (Koloniál, konzervy) od značky VITANA, a.s.,člen mezinárodní skupiny Rieber & Son, Norsko,Mělnická 133,277 32 Byšice,Česká republik ČR.

Složení:

🏷️ Orientační cena: 442,72 Kč


Bramborové těsto 10kg BASK Bramborový program, knedlíky

Výrobce: VITANA, a.s.,člen mezinárodní skupiny Rieber & Son, Norsko,Mělnická 133,277 32 Byšice,Česká republik
EAN: 8593837250240
Alergeny: obiloviny
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat:
Použití:
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Bramborové těsto 10kg BASK () nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce VITANA, a.s.,člen mezinárodní skupiny Rieber & Son, Norsko,Mělnická 133,277 32 Byšice,Česká republik.

Kde koupit Bramborové těsto 10kg BASK

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Bramborové těsto 10kg BASK a nebo v akci. Produkt Bramborové těsto 10kg BASK, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Bramborové těsto 10kg BASK

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Bramborové těsto 10kg BASK v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci , a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Bramborové těsto 10kg BASK ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Koření tymián 95g dóza KOT sušené mrazem - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky