ℹ Informace o potravině Bramborové kaše 4×2.5kg HUG

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Koloniál, konzervy
Zařazení: Bramborový program, knedlíky

Může obsahovat stopy .
Jak Bramborové kaše 4×2.5kg HUG skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Bramborové kaše 4×2.5kg HUG (Koloniál, konzervy) od značky .

Složení:

🏷️ Orientační cena: 2 065,27 Kč


Bramborové kaše 4x2.5kg HUG Bramborový program, knedlíky

Výrobce:
EAN: 8592061091681
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat:
Použití:
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Bramborové kaše 4×2.5kg HUG () nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce .

Kde koupit Bramborové kaše 4×2.5kg HUG

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Bramborové kaše 4×2.5kg HUG a nebo v akci. Produkt Bramborové kaše 4×2.5kg HUG, který je zařazen v sekci potravin Koloniál, konzervy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Bramborové kaše 4×2.5kg HUG

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Bramborové kaše 4×2.5kg HUG v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci , a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Bramborové kaše 4×2.5kg HUG ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Mouka hladká sv.spec. 50kg Předměřická - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky