ℹ Informace o potravině Bramb.vařené VAK 500g Beskyd

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené ostatní

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Bramb.vařené VAK 500g Beskyd skladovat: do 10 °C

Informace o produktuObrázek produktu

Bramb.vařené VAK 500g Beskyd loupané,vařené brambory,nekrájené,ochucené solí (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky Beskyd Fryčovice, a.s., Fryčovice 606, 73945 Fryčovice ČR.

Složení: Brambory, voda, sůl.

🏷️ Orientační cena: 35,60 Kč


Bramb.vařené VAK 500g Beskyd Chlazené ostatní

Výrobce: Beskyd Fryčovice, a.s., Fryčovice 606, 73945 Fryčovice
EAN: 8594007295849
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: do 10 °C
Použití: určeno k přímé potřebě. Po otevření ihned spotřebujte.
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Bramb.vařené VAK 500g Beskyd (loupané,vařené brambory,nekrájené,ochucené solí) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Beskyd Fryčovice, a.s., Fryčovice 606, 73945 Fryčovice.

Kde koupit Bramb.vařené VAK 500g Beskyd

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Bramb.vařené VAK 500g Beskyd a nebo v akci. Produkt Bramb.vařené VAK 500g Beskyd, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Bramb.vařené VAK 500g Beskyd

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Bramb.vařené VAK 500g Beskyd v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci loupané,vařené brambory,nekrájené,ochucené solí, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek loupané,vařené brambory,nekrájené,ochucené solí Bramb.vařené VAK 500g Beskyd ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Ventricina pic.kráj.IBIS 500g picante - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky