ℹ Informace o potravině Bonbony Tutti frutti cars 15g

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Bonbony,bonboniery

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Bonbony Tutti frutti cars 15g skladovat: neuvedeno

Informace o produktuObrázek produktu

Bonbony Tutti frutti cars 15g Želé s ovocnou příchutí (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky dodává: Ed. Haas CZ s.r.o., 696 14 Čejč 30 Slovensko.

Složení: glukózový sirup, cukr, želatina, škrob, kyselina (E330), rostlinné oleje (kokosový, palmový v různých poměrech), regulátor kyselosti (E524), stabilizátor (E471), aroma, lešticí látka (včelí vosk), barviva (E120, E141, E160a).

🏷️ Orientační cena: 6,38 Kč


Bonbony Tutti frutti cars 15g Bonbony,bonboniery

 

Výrobce: dodává: Ed. Haas CZ s.r.o., 696 14 Čejč 30
EAN: 6420256001813
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: neuvedeno
Použití: neuvedeno
Země původu: Slovensko


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Bonbony Tutti frutti cars 15g (Želé s ovocnou příchutí) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce dodává: Ed. Haas CZ s.r.o., 696 14 Čejč 30.

Kde koupit Bonbony Tutti frutti cars 15g

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Bonbony Tutti frutti cars 15g a nebo v akci. Produkt Bonbony Tutti frutti cars 15g, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Bonbony Tutti frutti cars 15g

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Bonbony Tutti frutti cars 15g v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Želé s ovocnou příchutí, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Želé s ovocnou příchutí Bonbony Tutti frutti cars 15g ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Sýrové nitě Bánovecké 500g neuzené - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky