ℹ Informace o potravině Bake Rolls 80g slanina

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Slané pochutiny, suché plody…

Může obsahovat stopy sezam, celer, skořápkové plody.
Jak Bake Rolls 80g slanina skladovat: 5-25°C

Informace o produktuObrázek produktu

Bake Rolls 80g slanina Suchary s příchutí slaniny (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky Chipita Bulgaria SA; Chipita Poland Sp. z o.o. Bulharsko / Polsko.

Složení: PŠENIČNÁ MOUKA Rostlinné oleje Koření s příchutí slaniny 4% hm. [aroma, kouřovéaroma, LAKTÓZA, glukóza, koření, antioxidant (alpha-tocopherol)] Cukr Jedlá sůlPekařské droždí Jablečný ocet SOJOVÁ MOUKA Emulgátor (SOJOVÝ LECITIN)Může obsahovat stopy SEZAMU, CELERU a SKOŘÁPKOVÝCH PLODŮ.

🏷️ Orientační cena: 16,56 Kč


Bake Rolls 80g slanina Slané pochutiny, suché plody...

 

Výrobce: Chipita Bulgaria SA; Chipita Poland Sp. z o.o.
EAN: 5201360112265
Alergeny: obiloviny(lepek),mléko,sója
Obsahuje stopy: sezam, celer, skořápkové plody
Jak skladovat: 5-25°C
Použití: určeno k přímé spotřebe
Země původu: Bulharsko / Polsko


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Bake Rolls 80g slanina (Suchary s příchutí slaniny) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Chipita Bulgaria SA; Chipita Poland Sp. z o.o..

Kde koupit Bake Rolls 80g slanina

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Bake Rolls 80g slanina a nebo v akci. Produkt Bake Rolls 80g slanina, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Bake Rolls 80g slanina

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Bake Rolls 80g slanina v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Suchary s příchutí slaniny, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Suchary s příchutí slaniny Bake Rolls 80g slanina ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Mandle jádra 100g mletá Par sklo,loupaná, mouka - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky