ℹ Informace o potravině Bake Rolls 80g pizza

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Slané pochutiny, suché plody…

Může obsahovat stopy sezam, celer, skořápkové plody.
Jak Bake Rolls 80g pizza skladovat: 5-25°C

Informace o produktuObrázek produktu

Bake Rolls 80g pizza Suchary s příchutí pizzy (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky Chipita Bulgaria SA; Chipita Poland Sp. z o.o. Bulharsko / Polsko.

Složení: PŠENIČNÁ mouka, palmový olej, ochucující složka 4%(sušená rajčata, maltodextrin,dextróza, sušená cibule, LAKTÓZA, byliny, oregano, SÝROVÝ prášek, barvivo:kurkumin, kajenský pepř, řepkový olej, paprika, majoránková silice, aromata),jedlá sůl 2.8%, cukr, pekařské droždí, SÓJOVÁ mouka. Může obsahovat stopy SEZAMU,CELERU a SKOŘÁPKOVÝCH PLODŮ.

🏷️ Orientační cena: 16,56 Kč


Bake Rolls 80g pizza Slané pochutiny, suché plody...

 

Výrobce: Chipita Bulgaria SA; Chipita Poland Sp. z o.o.
EAN: 5201360671069
Alergeny: obiloviny(lepek), mléko, sója
Obsahuje stopy: sezam, celer, skořápkové plody
Jak skladovat: 5-25°C
Použití: určeno k přímé spotřebe
Země původu: Bulharsko / Polsko


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Bake Rolls 80g pizza (Suchary s příchutí pizzy) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce Chipita Bulgaria SA; Chipita Poland Sp. z o.o..

Kde koupit Bake Rolls 80g pizza

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Bake Rolls 80g pizza a nebo v akci. Produkt Bake Rolls 80g pizza, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Bake Rolls 80g pizza

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Bake Rolls 80g pizza v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Suchary s příchutí pizzy, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Suchary s příchutí pizzy Bake Rolls 80g pizza ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Tyčinka FIT meruňková 30g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky