ℹ Informace o potravině Arašídy solené 200g G&G

🔍 Výživové údaje:

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Slané pochutiny, suché plody…

Může obsahovat stopy .
Jak Arašídy solené 200g G&G skladovat:

Informace o produktuObrázek produktu

Arašídy solené 200g G&G (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg .

Složení:

🏷️ Orientační cena: 34,96 Kč


Arašídy solené 200g G&G Slané pochutiny, suché plody...

 

Výrobce: vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg
EAN: 4311596421053
Alergeny:
Obsahuje stopy:
Jak skladovat:
Použití:
Země původu:


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Arašídy solené 200g G&G () nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg.

Kde koupit Arašídy solené 200g G&G

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Arašídy solené 200g G&G a nebo v akci. Produkt Arašídy solené 200g G&G, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Arašídy solené 200g G&G

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Arašídy solené 200g G&G v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci , a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Arašídy solené 200g G&G ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobná potravina  Čokoláda Toscano bílá pistácie 50g - složení a výživové údaje

Podobné příspěvky