ℹ Informace o potravině Arašídy Nic Nacs 125g LORENZ

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Cukrovinky,slané pochutiny
Zařazení: Slané pochutiny, suché plody…

Může obsahovat stopy jiné skořápkové plody.
Jak Arašídy Nic Nacs 125g LORENZ skladovat: Skladovat v suchu a temnu.

Informace o produktuObrázek produktu

Arašídy Nic Nacs 125g LORENZ Burské oříšky loupané, pražené v křupavém pikantním těstíčku (Cukrovinky,slané pochutiny) od značky The Lorenz Bahlsen Snack-World GmbH & Co KG Germany,Rathenaustr. 54,D-63263 Neu-Isenburg Německo.

Složení: Burské oříšky (49% hm.) Těstíčko (kukuřičný škrob) Pšeničná mouka Jedlý rostlinný olej Cukr Modifikovaný kukuřičný škrob Bramborový škrob Jedlá sůl Jedlý zčásti ztužený rostlinný tuk Maltodextrin Kypřící látky: difosforečnany Uhličitan sodný Aroma Sojová bílkovina Sušený tavený sýr Látka zvýrazňující chuť a vůni: glutamát sodný, kvasnicový

🏷️ Orientační cena: 38,18 Kč


Arašídy Nic Nacs 125g LORENZ Slané pochutiny, suché plody...

 

Výrobce: The Lorenz Bahlsen Snack-World GmbH & Co KG Germany,Rathenaustr. 54,D-63263 Neu-Isenburg
EAN: 4017100759000
Alergeny: arašídy, pšeničná mouka, syrovátka, sýr, mléko, žito, sójová bílkovina
Obsahuje stopy: jiné skořápkové plody
Jak skladovat: Skladovat v suchu a temnu.
Použití: určeno k přímé spotřebě
Země původu: Německo


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Arašídy Nic Nacs 125g LORENZ (Burské oříšky loupané, pražené v křupavém pikantním těstíčku) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce The Lorenz Bahlsen Snack-World GmbH & Co KG Germany,Rathenaustr. 54,D-63263 Neu-Isenburg.

Kde koupit Arašídy Nic Nacs 125g LORENZ

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Arašídy Nic Nacs 125g LORENZ a nebo v akci. Produkt Arašídy Nic Nacs 125g LORENZ, který je zařazen v sekci potravin Cukrovinky,slané pochutiny můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

Podobná potravina  Mozzarella 45% Goldsteig 1kg - složení a výživové údaje

⭐ Hodnocení Arašídy Nic Nacs 125g LORENZ

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Arašídy Nic Nacs 125g LORENZ v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci Burské oříšky loupané, pražené v křupavém pikantním těstíčku, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek Burské oříšky loupané, pražené v křupavém pikantním těstíčku Arašídy Nic Nacs 125g LORENZ ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).


Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky