ℹ Informace o potravině Aquila 1.5l jemně perlivá

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Nealko nápoje, energy a sirupy
Zařazení: Nealko pet

Může obsahovat stopy neobsahuje.
Jak Aquila 1.5l jemně perlivá skladovat: Uchovávejte v chladu a chraňte před přímým slunečním světlem.

Informace o produktuObrázek produktu

Aquila 1.5l jemně perlivá nealkoholický nápoj (Nealko nápoje, energy a sirupy) od značky KARLOVARSKÉ MINERÁLNÍ VODY, a.s.,Horova 3,360 21 Karlovy Vary ČR.

Složení: neuvedeno

🏷️ Orientační cena: 10,23 Kč


Aquila 1.5l jemně perlivá Nealko pet

 

Výrobce: KARLOVARSKÉ MINERÁLNÍ VODY, a.s.,Horova 3,360 21 Karlovy Vary
EAN: 8594001020324
Alergeny: neobsahuje
Obsahuje stopy: neobsahuje
Jak skladovat: Uchovávejte v chladu a chraňte před přímým slunečním světlem.
Použití: Podávejte chlazené
Země původu: ČR


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Aquila 1.5l jemně perlivá (nealkoholický nápoj) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce KARLOVARSKÉ MINERÁLNÍ VODY, a.s.,Horova 3,360 21 Karlovy Vary.

Kde koupit Aquila 1.5l jemně perlivá

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Aquila 1.5l jemně perlivá a nebo v akci. Produkt Aquila 1.5l jemně perlivá, který je zařazen v sekci potravin Nealko nápoje, energy a sirupy můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Aquila 1.5l jemně perlivá

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Aquila 1.5l jemně perlivá v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci nealkoholický nápoj, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek nealkoholický nápoj Aquila 1.5l jemně perlivá ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Monster 0.5l Mango Loco - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky