ℹ Informace o potravině Antipasti selec. 210g Edeka

🔍 Výživové údaje:

neuvedeno

Kategorie: Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní
Zařazení: Chlazené ostatní

Může obsahovat stopy neuvedeno.
Jak Antipasti selec. 210g Edeka skladovat: 2-7°C

Informace o produktuObrázek produktu

Antipasti selec. 210g Edeka antipasti selection (Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní) od značky vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg Německo.

Složení: 80% bramborová kaše (voda, 20% kořeněné bramborové vločky1 [brambory, emulgátorymona-a diglyceridy mastných kyselin, antioxidanty: estery kyseliny askorbové smastnými kyselinami, sodium metabisulfite, regulátor kyselosti: kyselinacitrónová, kurkuma, barvivo: paprikový extrakt, mrkevní extrakt]), pšeničnámouka, 4 , 5% vejce, škrob, rýžová mouka, sůl. 1 odpovídá 16% kořeněnýchbramborových vloček vzhledem k celému produktu. Výrobek může obsahovat stopyMLÉKA

🏷️ Orientační cena: 87,15 Kč


Antipasti selec. 210g Edeka Chlazené ostatní

Výrobce: vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg
EAN: 4311501462331
Alergeny: neuvedeno
Obsahuje stopy: neuvedeno
Jak skladovat: 2-7°C
Použití: neuvedeno
Země původu: Německo


✅ Kompletní specifikace a složení výrobku Antipasti selec. 210g Edeka (antipasti selection) nutriční hodnoty a údaje pro spotřebitele jsou uvedeny i na stránkách výrobce vyrobeno pro EDEKA Zentrale AG & Co. KG D-22297 Hamburg.

Kde koupit Antipasti selec. 210g Edeka

Poradíme vám kde mají tento produkt k zakoupení a kde je nejlevnější produkt Antipasti selec. 210g Edeka a nebo v akci. Produkt Antipasti selec. 210g Edeka, který je zařazen v sekci potravin Chlazené uzeniny,lahůdky a ostatní můžete snadno můžete koupit i online na e-shopu. Skladová dostupnost je na detailu uvedena.

🚚 Cena dopravy při objednání online: cenu dopravy při nákupu potravin bude upřesněna v nákupním košíku dle velikosti celkového nákupu zboží.

⭐ Hodnocení Antipasti selec. 210g Edeka

Pokud máte zkušenosti s tímto výrobkem, budeme rádi za váš názor a recenzi Antipasti selec. 210g Edeka v komentářích. Uvítáme i tipy na slevy v sekci antipasti selection, a nebo informaci v jakém obchodě je výrobek antipasti selection Antipasti selec. 210g Edeka ve slevě a nebo v akčním letáku (v supermarketech Tesco, Penny, Kaufland, Lidl, Albert, Globus Billa a Coop).

Podobná potravina  Chleby 4-zrnné 500g - složení a výživové údaje

Uvedená cena slouží pouze jako orientační údaj, pro představu za kolik se tento produkt prodával v obchodech. Statistické údaje pochází z období 2020.

Podobné příspěvky